5 patentów na DONICE w OGRODZIE. Wybierz swój.

Kwiaty w ogrodzie w postaci dużej donicy to popularny i efektowny element przydomowej aranżacji przestrzeni. Jeśli zastanawiasz się, jak zaaranżować rośliny wokół posesji , w tym artykule prezentujemy 5 sposobów, które Cię zainspirują.   NOWOCZESNA DONICA PALISADA OPOROWA L to idealny produkt na odgrodzenie wysokich drzew od ścieżki. Z kolei 2 połączone ze sobą PALISADY OPOROWE L stworzą […]

Kwiaty w ogrodzie w postaci dużej donicy to popularny i efektowny element przydomowej aranżacji przestrzeni. Jeśli zastanawiasz się, jak zaaranżować rośliny wokół posesji , w tym artykule prezentujemy 5 sposobów, które Cię zainspirują.

 

  1. NOWOCZESNA DONICA

PALISADA OPOROWA L to idealny produkt na odgrodzenie wysokich drzew od ścieżki. Z kolei 2 połączone ze sobą PALISADY OPOROWE L stworzą donicę. PALISADA OPOROWA L – nowość GLADIO umożliwia łatwą i szybką budowę rabat i donic, którą można wykonać bez pomocy fachowców.

 

  1. DUŻE GABARYTY W STYLU VINTAGE

Murek wcale nie musi być nudny. Zbudowany z BLOCZKA ŁUPANEGO lub CEGŁY ŁUPANEJ i urozmaicony zielenią stanowi atrakcyjny element przydomowej aranżacji. Efektowność BLOCZKA ŁUPANEGO przekłada się na nieograniczoność zastosowań produktu. Łupana powierzchnia BLOCZKA ŁUPANEGO doskonale prezentuje się podświetlona, nadając aranżacji niepowtarzalnego, romantycznego charakteru. Kwietniki zbudowane z BLOCZKA ŁUPANEGO wyjątkowo dobrze korespondują z ogrodami zaprojektowanymi w stylu sielskim.

 

  1. DONICA DEKORACYJNA NA IGLAKI

Donica dekoracyjna z PALISADY ŁUPANEJ 40 to praktyczne i harmonijne uzupełnienie ogrodowej przestrzeni, które znajduje zastosowanie również w strefie wejścia do domu. DONICE ŁUPANE świetnie prezentują się na schodach, czy na tarasie, stanowiąc wyróżniający się element architektury ogrodowej w stylu vintage.

 

  1. MODERNISTYCZNE DUŻE RABATY

 

Małą architekturę ogrodową z powodzeniem można stworzyć w oparciu o pustaki i daszki ogrodzeniowe, tj. MODERN i KING. To doskonały materiał mający zastosowanie do budowy murków oddzielających ogrodowe przestrzenie oraz pojedynczych bądź rozbudowanych donic. W pustakach można zasadzić rośliny lub wypełnić je drobnym kamykami.

 

  1. KLOMBY NA NIERÓWNYM TERENIE

 

Rabaty podwyższone buduje się na odpowiednim podłożu, co pozwala na wyeksponowanie roślinności. Grządki podwyższone nadają się do projektów ogrodów na pochyłym terenie, budynków na skarpie, a również domów o niedużej powierzchni ogrodowej. Rabatka podwyższona z kwiatami będzie wyśmienicie prezentować się, gdy wykorzystasz do jej budowy PALISADY GAJA o różnych wysokościach 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm. PALISADA GAJA wyróżniająca się łatwym i szybkim montażem pozwala na zabudowanie różnic terenowych, stworzenia granicy dla trawnika, czy wydzielenia miejsc na rabaty kwiatowe, kwietniki, klomby.

Betonowe produkty stanowią niebywale kreacyjne elementy architektury ogrodowej, dlatego warto chwytać się niekonwencjonalnych rozwiązań projektując ogrody.

Większość betonowych produktów GLADIO do aranżacji donic, tj. pustaki ogrodzeniowe czy palisady można kupić na sztuki w składach budowalnych.

Znajdź adres najbliższego punktu handlowego >>>