Zadzwoń +48 501 10 55 04

INSPIRACJE

Zobacz propozycje aranżacji kostki brukowej i dopasuj je do przestrzeni wokół Twojego domu.

Zobacz propozycje aranżacji kostki brukowej i dopasuj je do przestrzeni wokół Twojego domu.

NOWOCZESNE SZAROŚCI

Wszelkie odcienie szarości stanowią bezpieczne rozwiązanie na podjazd czy taras, które ze względu na zewnętrzną ekspozycję i zmienne warunki atmosferyczne codziennie ulegają silnemu zabrudzeniu. Na szarych odcieniach kostki brudu w postaci kurzu czy pyłu po prostu nie widać. Wśród szarych kolorów jednolitych dostępnych w ofercie GLADIO znajdziesz NOWOŚCI takie jak STALOWY czy SKANDI, który z powodzeniem możesz łączyć na jednej powierzchni, ze względu na ich zimny odcień.

DUŻE PŁYTY

W tym sezonie króluje zasad IM WIĘKSZE TYM LEPSZE. Dotyczy to szczególnie powierzchni wokół domu, którą możemy jeszcze powiększyć stosując duże gabarytowo płyty, które po ułożeniu tworzą jednolite powierzchnie. W ofercie GLADIO dostępne są płyty o grubości 7 i 8 cm, które nadają się na podjazdy dla samochodów osobowych.

GRAFIT I ANTRACYT

Mocne kolory takie jak antracyt czy grafit stanowią nowoczesny i bardzo atrakcyjny akcent w architekturze domów jednorodzinnych utrzymanych w nowoczesnym stylu. Kolor ten sprawdza się zarówno w przypadku dachów, ogrodzeń, jak i podjazdów czy tarasów. Wśród produktów marki GLADIO znajdziemy zarówno kostkę brukową, płyty, palisady jak i obrzeża barwione w masie.

MELANŻE

Technologia produkcji melanży, która stosowana jest w GLADIO daje gwarancję powtarzalności wzorów i kolorów. Należy pamiętać, aby przy układaniu mieszać kostki z 3 palet w celu osiągniecia najlepszego efektu wizualnego przechodzenia barw. Wśród melanży dostępnych w ofercie GLADIO znajdziesz NOWOŚCI takie jak ZIMA, NORDIK I BAŁTYK, który z powodzeniem możesz łączyć na jednej powierzchni, z produktami w kolorach jednolitych.