Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 23-letnim doświadczeniem. Siłą naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy. Posiadamy własne know how i wciąż doskonalimy naszą technologię produkcji, aby zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie.

Cenimy DOŚWIADCZENIE, SOLIDNOŚĆ, NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ oraz INNOWACYJNE podejście do pracy. Możesz mieć wpływ na rozwój, a także z zaangażowaniem i inicjatywą wspólnie z nami budować prężnie działającą firmę.

 

PRACUJ W DZIAŁACH

 

TECHNOLOGICZNYM   –   TECHNICZNYM   –   KONTROLI JAKOŚCI   –   INŻYNIERYJNO-WDROŻENIOWYM 

LOGISTYKI I ZAKUPÓW   –   GOSPODARKI MAGAZYNOWEJ   –   UTRZYMANIA RUCHU

SPRZEDAŻY I MARKETINGU   –   KSIĘGOWOŚCI   –   HR   –   IT

 

 

CO ZYSKUJESZ?

 

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

 

 

Magazynier – kierowca wózka widłowego

Mechanik maszyn

Operator ładowarki

Operator maszyn 

Operator węzła betoniarskiego

Pracownik laboratorium

Pracownik linii przy produkcji elementów betonowych

Specjalista ds. dokumentacji magazynowo-produkcyjnej

Ślusarz

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do naszej strony rekrutacyjnej

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli nie widzisz interesującej Cię oferty pracy, wyślij swoje CV na adres kariera@posiadalo.pl z dopiskiem „Zgadzam się na przetwarzanie przez POSIADALO SP. Z O.O. SP. K. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do POSIADALO SP. Z O.O.  SP.K. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez POSIADALO SP. Z O.O. SP. K.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rodo@posiadalo.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres „ do zakończenia rekrutacji” , a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 
Dane będą udostępniane wyłącznie tym podmiotom zewnętrznym, które posiadają ustawowe prawo do ich przetwarzania i tylko w przypadkach ustawą określonych, a także podmiotom, z którymi „Posiadalo Sp. z o.o.” sp. k. posiada zawarte umowy powierzenia danych, w szczególności w zakresie utrzymania systemu informatycznego;
– moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu;
– moje dane osobowe nie będą przetwarzane w innym celu niż ten, dla którego je zebrano;
– moje dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej;”
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rodo@posiadalo.pl