Niestandardowe wykorzystanie pustaków ogrodzeniowych

Donica przy wejściu do domu z pustaka ogrodzeniowego – INSPIRACJE Zestaw estetycznych pustaków ogrodzeniowych MODERN i KING w jednolitych odcieniach bieli i grafitu, melanżowej szarości oraz system pustaków ŁUPANYCH w kolorystyce zimnej szarości, czy słonecznego brązu to doskonały materiał do tworzenia różnorodnych pod względem architektonicznym ścian: ogrodzenia typu mur, który gwarantuje prywatność bądź słupków ogrodzeniowych […]

Donica przy wejściu do domu z pustaka ogrodzeniowego – INSPIRACJE

Zestaw estetycznych pustaków ogrodzeniowych MODERN i KING w jednolitych odcieniach bieli i grafitu, melanżowej szarości oraz system pustaków ŁUPANYCH w kolorystyce zimnej szarości, czy słonecznego brązu to doskonały materiał do tworzenia różnorodnych pod względem architektonicznym ścian: ogrodzenia typu mur, który gwarantuje prywatność bądź słupków ogrodzeniowych z wolnymi miejscami na panele.

 

 

Pustaki ogrodzeniowe gładkie w małej architekturze

 

Pustaki ogrodzeniowe gładkie idealnie sprawdzą się również jako mała architektura w ogrodzie. To doskonały materiał mający zastosowanie do budowy: garaży, altanek, ale też murków oporowych, murków wzmacniających skarpy, murków oddzielających ogrodowe przestrzenie, pojedynczych bądź rozbudowanych donic.

 

 

Pustaki ogrodzeniowe łupane w formie donic

 

Pustaki ogrodzeniowe ŁUPANE, które mają fabrycznie łupane powierzchnie, doskonale prezentują się w przestrzeni ogrodowej. Łupana powierzchnia systemu ogrodzeniowego ŁUPANEGO, która wizualnie nawiązuje do kamienia, naturalnie wpisuje się w zielony krajobraz ogrodu czy parku. Łupane pustaki tworzą naturalny, bliski przyrodzie efekt.

 

Ławki i meble ogrodowe z pustaków i daszków ogrodzeniowych – INSPIRACJE

 

Pustaki ogrodzeniowe jako zestaw mebli ogrodowych

 

Dzięki systemom ogrodzeniowym gładkim MODERN i KING możemy zaprojektować nie tylko ogrodzenie, ale i stworzyć zestaw wypoczynkowy w postaci ławeczek i stolika w otoczeniu donic z roślinami. Możemy wykorzystać do budowy mebli ogrodowych elementy drewniane, by przełamać surowy charakter betonu.

 

Połączone ogrodzeniowe elementy stanowią niecodzienny akcent w przestrzeni ogrodu, tarasu, czy altany. Projektując przestrzenie użytkowe, warto zatem sięgać po niestandardowe rozwiązania. Unikniemy wówczas  rutyny i uzyskamy niepowtarzalny efekt małym kosztem.