<

O Marce

O nas

GLADIO to producent wyrobów betonowych do zabudowy nawierzchni ścieżek, podjazdów, tarasów, dróg dojazdowych. 

Produkujemy szlachetną i przemysłową kostkę brukową, betonową architekturę ogrodową oraz ogrodzenia pod marką GLADIO.

Naszą misją jest rozbudzanie potrzeb rynku, dzięki czemu tworzymy nowe, przełomowe produkty dla obecnych i przyszłych Klientów. Działamy systematycznie, konsekwentnie, z pokorą i wiarą, stawiając na ROZWÓJ.

Stawiamy na INNOWACYJNOŚĆ, z kolei na potrzeby Klientów reagujemy dynamicznie, przy udziale wykwalifikowanych i zaangażowanych Pracowników.

 

27-letnie doświadczenie

na rynku krajowym i zagranicznym

3 zakłady

produkcyjne w kraju 

solidny partner

POSIADALO - właściciel marek GLADIO, ECOHEAVY, LIGHT FRAME i BE&TON

Dbamy o jakość

Nieustannie wdrażamy nowatorskie technologie produkcji, które znacząco wpływają na poprawę JAKOŚCI produktów betonowych. 

Proces prefabrykacji elementów betonowych poddajemy ciągłej kontroli, nad którego sprawnością czuwa fachowy zespół automatyków, elektryków, konserwatorów urządzeń, programistów, informatyków i technologa. 

Nowoczesne urządzenia i olbrzymi ludzki potencjał przekładają się na efektywność używanych przez nas technologii: WATER+, VIVID COLOR, FAST-DRY, COLORMIX, GRZANY STEMPEL.

Technologia

WATER+

Technologia produkcji będąca standardem GLADIO ograniczająca pęknięcia i wykwity wapienne. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków chemicznych w całej masie betonowej kostki ograniczyliśmy nasiąkliwość naszych produktów i jesteśmy w stanie zapewnić ich wysoką wytrzymałość na skrajne warunki atmosferyczne.

VIVID COLOR

Nowatorska technologia impregnacji wyrobów z zewnątrz, pozwalająca uzyskać bardziej intensywne, żywe i trwałe kolory. Wybierając produkty GLADIO z zastosowaniem technologii Vivid color dodatkowo zyskujesz produkt o wzmocnionej odporności na warunki zewnętrzne, tj. mróz czy deszcz.

FAST-DRY

Technologia produkcji kostki GLADIO pozwalająca na szybkie wiązanie i dojrzewanie betonu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zoptymalizować proces produkcji i skrócić czas oczekiwania na zamówienie.

SPECJALISTYCZNE CHWYTANIE

Przenoszenie i układanie produktów tylko za pomocą specjalnych uchwytów np. chwytaków próżniowych, w celu uniknięcia zarysowań i szorowania wierzchniej warstwy produktów.

ZALECANE MIESZANIE PALET

Metoda układania towarów, która polega na ich mieszaniu z minimum 3 palet w celu osiągnięcia najlepszego efektu wizualnego.

WYKOŃCZENIE Z FAZĄ

Wykończenie brzegów kostki lub płyty w formie ścięcia do 5 mm, które sprawia, że jest ona bardziej odporna na uszkodzenia i odłamania, przez co zyskuje na trwałości, a dodatkowo daje atrakcyjny efekt wizualny.

COLORMIX

Technologia produkcji melanży pozwalająca uzyskać powtarzalność charakteru wzorów oraz odpowiednią stabilność kolorów.

WYKOŃCZENIE Z MIKROFAZĄ

Wykończenie brzegów kostki lub płyty w formie ścięcia do 2 mm, które ułatwia układanie i pozwala zachować równą powierzchnię.

RUCH PIESZY

– tarasy, ścieżki, alejki.

WYKOŃCZENIE Z NANOFAZĄ 

Wykończenie brzegów kostki lub płyty w formie ścięcia do 1 mm, które ułatwia układanie i pozwala zachować równą powierzchnię.

LEKKI RUCH KOŁOWY

- dla pojazdów do 3,5 ton, na podjazdy.

WYKOŃCZENIE BEZ FAZY

Kostka z wykończeniem bez fazy pozwala na stworzenie równej powierzchni idealnej do jazdy na rowerze, rolkach, dla wózków.

CIĘŻKI RUCH KOŁOWY

– dla pojazdów powyżej 3,5 ton, na podjazdy i drogi dojazdowe.

GRZANY STEMPEL

Dzięki zastosowaniu technologii produkcji na grzanym stemplu zyskujemy produkty lepszej jakości, o gładszej powierzchni i wysokich standardach wizualnych.

POFAŁDOWANA POWIERZCHNIA

Produkt o delikatnie pofałdowanej, wierzchniej fakturze, nadającej aranżacji walorów dekoracyjnych.

ZACHOWAJ ODSTĘPY 2-3 mm

Należy zachować właściwe szczeliny pomiędzy sąsiadującymi elementami: minimum 2-3 mm między produktami z fazą i mikrofazą.

GUMOWY MŁOTEK

Nie zaleca się zagęszczania maszynowego. Producent rekomenduje użycie gumowego młotka do niwelowania potencjalnych różnic poziomów pomiędzy sąsiadującymi płytami.

ZACHOWAJ ODSTĘPY 3-5 mm

Należy zachować właściwe szczeliny pomiędzy sąsiadującymi elementami: minimum 3-5 mm między produktami bez fazy, z nanofazą oraz dla wszystkich płyt.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

O środowisko dbamy na każdym etapie naszej działalności
Produkcja
Ludzie i miejsce pracy
Środowisko i otoczenie

Certyfikacja ISO

Możemy pochwalić się znakami certyfikowanego systemu jakości:

         

                   

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia