OGRODZENIA – 2 TRENDY

„Marka GLADIO ma bogate portfolio pustaków ogrodzeniowych, co pozwala na przeróżne aranżacje pasujące do domów w różnych stylach, a nawet budynków użyteczności społecznej”- tłumaczy Michał Turczyn technolog produkcji w firmie GLADIO. „Rozmiary pustaczków GLADIO pozwalają na zaplanowanie każdego ogrodzenia – od niskiej podmurówki, po wysokie słupki uzupełnione o przęsła jak i zupełnie zabudowanego płotu. Bloczki […]

Marka GLADIO ma bogate portfolio pustaków ogrodzeniowych, co pozwala na przeróżne aranżacje pasujące do domów w różnych stylach, a nawet budynków użyteczności społecznej”- tłumaczy Michał Turczyn technolog produkcji w firmie GLADIO. „Rozmiary pustaczków GLADIO pozwalają na zaplanowanie każdego ogrodzenia – od niskiej podmurówki, po wysokie słupki uzupełnione o przęsła jak i zupełnie zabudowanego płotu. Bloczki ogrodzeniowe GLADIO możemy użyć do budowy płotów modułowych” – dopowiada Adrian Mazerant Kierownik ds. Jakości marki GLADIO.

Marka GLADIO oferuje 2 typy OGRODZEŃ. Pierwsze nawiązują do stylu vintage, a drugie do pożądanej obecnie awangardowości.

 

 1. OGRODZENIA W STYLU VINTAGE

Łupana struktura BLOCZKA ŁUPANEGO, CEGŁY ŁUPANEJ, jak i pustaczków ogrodzeniowych łupanych zgodnie współgra z naturą, a także idealnie wpasowuje się w sielską architekturę. Chropowata faktura przypominająca naturalne kamienie efektownie eksponuje się podświetlona, tworząc zarazem wytworny jak i magiczny klimat. ŁUPANE elementy betonowe pozwalają na zbudowanie zarówno niskiej podmurówki, jak i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła oraz pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję. Ogrodzenie w takim klimacie bajecznie komponuje się na tle drewnianego, wiejskiego domku, jak i luksusowej rezydencji otoczonej ogrodem, porośniętym pnączami i bujną roślinnością.

OGRODZENIE ŁUPANE

 

 1. OGRODZENIA MODERNISTYCZNE

Awangardowe ogrodzenia charakteryzują się elegancką estetyką, która pozwala na dopasowanie bloczków ogrodzeniowych do domów postawionych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Znajdujące się w naszej ofercie nowoczesne ogrodzenia modułowe występują w 6 wariantach – KING 60/25/19, KING STRUKTURAL 60/25/19, MODERN 60/25/19, MODERN STRUKTURAL 60/25/19, MODERN 60/40/19, MODERN STRUKTURAL 60/40/19, MODERN 90/20/19, MODERN STRUKTURAL 90/20/19.

 

Ogrodzenie pełny mur

Fundamentalną zaletą awangardowych ogrodzeń jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Jeżeli lubisz odciąć się od świata, „masz hałaśliwych sąsiadów i cenisz sobie prywatność – ogrodzenie betonowe GLADIO wybudowane w formie muru będzie świetnym rozwiązaniem” – sugeruje Adrian Mazerant Kierownik ds. Jakości z zakładu produkcji kostki brukowej GLADIO.

 

 

Ogrodzenia modułowe z przęsłami

Te same „pustaki GLADIO możesz użyć do budowy płotów modułowych uzupełnionych przęsłami pomiędzy słupkami, przy czym ich kolorystyka będzie idealnie współgrać z elementami metalowymi” – dopowiada Adrian Mazerant.

 

Ogrodzenia z donicami

Jeżeli kochasz kwiaty i czujesz potrzebę przełamania betonu zielenią, nie wykańczaj ogrodzenia daszkami. W otwory pustaczków wystarczy wykonać nasadzenia i cieszyć się kolorową roślinnością” – podpowiada Dominik Piecho Specjalista ds. ekspozycji produktów marki GLADIO.

 

Ogrodzenia betonowe GLADIO są często wybierane w przypadku nowoczesnych budynków, jako że znakomicie podkreślają awangardowość posesji, są łatwe w utrzymaniu, nie sprawiają problemu podczas montażu i co najważniejsze cieszą oko przez długie lata” – podsumowuje Adrian Mazerant.

 

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) 
nie wyrażam zgody na kopiowanie i modyfikację artykułu.               © [Honorata Krakowiak Spec. ds. Marketingu]