wróć...OGRODZENIA – 2 TRENDY

Marka GLADIO ma bogate portfolio pustaków ogrodzeniowych, co pozwala na przeróżne aranżacje pasujące do domów w różnych stylach, a nawet budynków użyteczności społecznej”- tłumaczy Michał Turczyn technolog produkcji w firmie GLADIO. „Rozmiary pustaczków GLADIO pozwalają na zaplanowanie każdego ogrodzenia – od niskiej podmurówki, po wysokie słupki uzupełnione o przęsła jak i zupełnie zabudowanego płotu.

Marka GLADIO oferuje 2 typy OGRODZEŃ. Pierwsze nawiązują do stylu vintage, a drugie do pożądanej obecnie awangardowości.

OGRODZENIA W STYLU VINTAGE   

Łupana struktura BLOCZKA ŁUPANEGOCEGŁY ŁUPANEJ, jak i pustaczków ogrodzeniowych łupanych zgodnie współgra z naturą, a także idealnie wpasowuje się w sielską architekturę. Chropowata faktura przypominająca naturalne kamienie efektownie eksponuje się podświetlona, tworząc zarazem wytworny jak i magiczny klimat. ŁUPANE elementy betonowe pozwalają na zbudowanie zarówno niskiej podmurówki, jak i wąskich słupków uzupełnionych o przęsła oraz pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję. Ogrodzenie w takim klimacie bajecznie komponuje się na tle drewnianego, wiejskiego domku, jak i luksusowej rezydencji otoczonej ogrodem, porośniętym pnączami i bujną roślinnością.

BLOCZEK ŁUPANY piaskowy

CEGŁA ŁUPANA

OGRODZENIE ŁUPANE

OGRODZENIE ŁUPANE piaskowy, granulit

OGRODZENIE ŁUPANE piaskowy

OGRODZENIA MODERNISTYCZNE

Awangardowe ogrodzenia charakteryzują się elegancką estetyką, która pozwala na dopasowanie bloczków ogrodzeniowych do domów postawionych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Znajdujące się w naszej ofercie nowoczesne ogrodzenia modułowe występują w 6 wariantach – KING 60/25/19KING STRUKTURAL 60/25/19MODERN 60/25/19MODERN STRUKTURAL 60/25/19MODERN 60/40/19MODERN STRUKTURAL 60/40/19MODERN 90/20/19MODERN STRUKTURAL 90/20/19.

Ogrodzenie pełny mur

Fundamentalną zaletą awangardowych ogrodzeń jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Jeżeli lubisz odciąć się od świata, „masz hałaśliwych sąsiadów i cenisz sobie prywatność – ogrodzenie betonowe GLADIO wybudowane w formie muru będzie świetnym rozwiązaniem” – sugeruje Adrian Mazerant Kierownik ds. Jakości z zakładu produkcji kostki brukowej GLADIO.

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

Ogrodzenia modułowe z przęsłami

Te same „pustaki GLADIO możesz użyć do budowy płotów modułowych uzupełnionych przęsłami pomiędzy słupkami, przy czym ich kolorystyka będzie idealnie współgrać z elementami metalowymi” – dopowiada Adrian Mazerant.

MODERN biały 60/25/19

MODERN biały 90/20/19

MODERN grafit 60/40/19

Ogrodzenia z donicami

Jeżeli kochasz kwiaty i czujesz potrzebę przełamania betonu zielenią, nie wykańczaj ogrodzenia daszkami. W otwory pustaczków wystarczy wykonać nasadzenia i cieszyć się kolorową roślinnością” – podpowiada Dominik Piecho Specjalista ds. ekspozycji produktów marki GLADIO.

OGRODZENIE ŁUPANE piaskowy

KING grafit

Ogrodzenia betonowe GLADIO są często wybierane w przypadku nowoczesnych budynków, jako że znakomicie podkreślają awangardowość posesji, są łatwe w utrzymaniu, nie sprawiają problemu podczas montażu i co najważniejsze cieszą oko przez długie lata” – podsumowuje Adrian Mazerant.

 

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) nie wyrażam zgody na kopiowanie i modyfikację artykułu. © [Honorata Krakowiak Spec. ds. Marketingu]

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia