<
wróć...

OGRODZENIA – 2 TRENDY

Marka GLADIO ma bogate portfolio pustaków ogrodzeniowych, co pozwala na przeróżne aranżacje pasujące do domów w różnych stylach, a nawet budynków użyteczności społecznej”- tłumaczy Michał Turczyn technolog produkcji w firmie GLADIO. „Rozmiary pustaczków GLADIO pozwalają na zaplanowanie każdego ogrodzenia – od niskiej podmurówki, po wysokie słupki uzupełnione o przęsła jak i zupełnie zabudowanego płotu.

Marka GLADIO oferuje 2 typy OGRODZEŃ: MODERN GŁADKI i MODERN STRUKTURAL. 

OGRODZENIA MODERNISTYCZNE

Awangardowe ogrodzenia charakteryzują się elegancką estetyką, która pozwala na dopasowanie bloczków ogrodzeniowych do domów postawionych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Znajdujące się w naszej ofercie nowoczesne ogrodzenia modułowe występują w 6 wariantach – MODERN 60/25/19MODERN STRUKTURAL 60/25/19MODERN 90/20/19MODERN STRUKTURAL 90/20/19.

Ogrodzenie pełny mur

Fundamentalną zaletą awangardowych ogrodzeń jest łatwość montażu i wielość rozwiązań aranżacyjnych. Jeżeli lubisz odciąć się od świata, „masz hałaśliwych sąsiadów i cenisz sobie prywatność – ogrodzenie betonowe GLADIO wybudowane w formie muru będzie świetnym rozwiązaniem” – sugeruje Adrian Mazerant Kierownik ds. Jakości z zakładu produkcji kostki brukowej GLADIO.

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

OGRODZENIE MODERN

Ogrodzenia modułowe z przęsłami

Te same „pustaki GLADIO możesz użyć do budowy płotów modułowych uzupełnionych przęsłami pomiędzy słupkami, przy czym ich kolorystyka będzie idealnie współgrać z elementami metalowymi” – dopowiada Adrian Mazerant.

MODERN biały 60/25/19

MODERN biały 90/20/19

MODERN grafit 60/40/19

Ogrodzenia z donicami

Jeżeli kochasz kwiaty i czujesz potrzebę przełamania betonu zielenią, nie wykańczaj ogrodzenia daszkami. W otwory pustaczków wystarczy wykonać nasadzenia i cieszyć się kolorową roślinnością” – podpowiada Dominik Piecho Specjalista ds. ekspozycji produktów marki GLADIO.

Ogrodzenia betonowe GLADIO są często wybierane w przypadku nowoczesnych budynków, jako że znakomicie podkreślają awangardowość posesji, są łatwe w utrzymaniu, nie sprawiają problemu podczas montażu i co najważniejsze cieszą oko przez długie lata” – podsumowuje Adrian Mazerant.

 

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) nie wyrażam zgody na kopiowanie i modyfikację artykułu. © [Honorata Krakowiak Spec. ds. Marketingu]

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia