<
wróć...

DZIĘKUJEMY, że byliście z nami na POLECO

Tegoroczna edycja Targów POLECO okazała się dla nas wyjątkowa. Po pierwsze był to dla nas udany debiut. Po drugie nasza oferta wodoprzepuszczalnej kostki WATERFLOWTM spotkała się z dużym zainteresowaniem. Po trzecietargi były okazją do zapoznania się z Państwa potrzebami. Po czwarte zaobserwowaliśmy że, gdy spotykają się odpowiedni ludzie, których łączy wspólny EKOlogiczny cel, to wszystko ma szanse powodzenia.

 

DZIĘKUJEMY wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, za udział w prelekcji wygłaszanej przez naszego Technologa i przede wszystkim za zainteresowanie naszą INNOWACJĄ - kostką wodoprzepuszczalną WATERFLOWTM, dzięki której razem z Państwem TWORZYMY PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA NAWIERZCHNIE BETONOWE EKO. Jesteśmy wdzięczni za cenne uwagi oraz wymianę informacji podczas spotkań, które odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wierzymy, że spotkania w gronie naszych specjalistów przyczyniły się do pogłębienia wiedzy i zdobycia doświadczenia. Żywimy nadzieję, że wypracowane pomysły oraz rozwiązania przyczynią się do wspólnego sukcesu i zaprocentują owocną współpracą z Państwem.

Tymczasem czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję targów POLECO.

 

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie wodoprzepuszczalnej nawierzchni WATERFLOWTM,zachęcamy do kontaktu>>> STREFA DLA ARCHITEKTA.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z targów.

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia