<
wróć...

Technologia WATERFLOW na konferencji zlewniowej LIFE PILICA

Przedstawiciele marki GLADIO mieli przyjemność wziąć udział w Drugim Spotkaniu Zlewniowym lnteresariuszy projektu zintegrowanego LIFE Pilica połączonym z obchodami 50-lecia Zbiornika Sulejów. Wydarzenie, które odbyło się w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym MOLO w Smardzewicach w dniach 9-10 października, było również okazją do prezentacji naszej autorskiej technologii ekologicznej, jaką jest KOSTKA PRZEPUSZCZJĄCA WODĘ WATERFLOWTM.

Spotkania zlewniowe mają ogromne znaczenie dla realizacji działań naprawczych i ochrony środowiska w zakresie gospodarowania wodami. Dlatego też ważnym elementem Drugiego Spotkania Zlewniowego było przedstawienie naszego innowacyjnego rozwiązania, które pozwala na skuteczną filtrację wody do gruntu - KOSTKI WODOPRZEPUSZCZALNEJ WATERFLOWTM. W trakcie dwudniowej konferencji mieliśmy również okazję poznać historię Zbiornika Sulejów oraz dowiedzieć się o jego roli w rozwoju lokalnych gmin. Zainteresowaliśmy się również działaniami, które są podejmowane w celu wzmacniania potencjału ekosystemów w obszarze zlewni Pilicy.

Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w merytorycznej dyskusji i poszukiwaniach optymalnych rozwiązań. Spotkanie okazało się nie tylko inspirujące, ale również potwierdziło, że nasza technologia WATERFLOWTM wpisuje się w priorytety i potrzeby działań związanych z ochroną środowiska wodnego.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia i przyczynić się do rozmów na temat ekologicznego gospodarowania wodami. Nasza misja to tworzenie innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Dlatego też cieszymy się, że technologia WATERFLOWTM jest doceniana i znajduje zastosowanie w tak istotnych inicjatywach jak Drugie Spotkanie Zlewniowe.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) nie wyrażam zgody na kopiowanie i modyfikację artykułu. © [Honorata Krakowiak Starszy spec. ds. Marketingu]

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia