wróć...TRENDY 2022 - Kolor Very Peri w aranżacjach z KOSTKĄ BRUKOWĄ

Z jakimi kolorami łączyć Very Peri?
camino

W 2022 roku w aranżacjach królować będą minimalizm, skandynawskie boho, styl japandi i nurt ekologiczny połączone z kolorem Very Peri. Odważny, niebiesko-fioletowy odcień nasycony czerwienią został wybrany przez PANTONE kolorem tego roku. Będzie on grał pierwsze skrzypce w pracy grafików i projektantów.

1. Paleta stonowana, naturalna –                                 KOSTKA BRUKOWA i PŁYTY piaskowy

Z kolorem Very Peri można śmiało eksperymentować i zestawiać go z KOSTKĄ BRUKOWĄ oraz PŁYTAMI w kolorze piaskowy czy granulit. Efekt połączenia ciepłych pastelowych kolorów KOSTKI z zimnym odcieniem fioletów jest kontrastowy i przyciąga uwagę.

libra
libra
libra
libra
libra
libra
sparta
sparta

2. Paleta neutralna, klasyczna i elegancka -                      KOSTKA BRUKOWA nero, biel cynkowa

Very Pery perfekcyjnie prezentuje się z szarościami i to zapewne z nimi będzie zestawiany najczęściej, jako że szary był kolorem ubiegłego roku. Very Peri sprawdzi się w aranżacjach urządzonych w stylu minimalistycznym, w których kolorem przewodzi właśnie szarość, ale też biel. Kolor roku ożywi stonowany w odcieniach szarej KOSTKI BRUKOWEJ TARAS.

sparta
sparta
sparta

Mocny akcent kolorystyczny lawendy w otoczeniu PŁYT w kolorze bieli cynkowej zagwarantuje uzyskanie poszukiwanego efektu „wow”!

taurus
taurus
libra

Very Peri kojarzy się z lawendowymi polami i stylem prowansalskim, gdzie w połączeniu z KOSTKĄ BRUKOWĄ w kolorze bieli cynkowej i skandi będzie tworzyć oryginalną i przytulną aranżację.

camino
camino
camino

3. Paleta wesoła, kolorowa -                                     barwne nasadzenia wokół KOSTKI BRUKOWEJ

Najmodniejsza barwa tego sezonu ożywi każdą betonową aranżację i doda jej wyjątkowości. Doskonale prezentować się będzie w połączeniu z silnie nasyconymi i jaskrawymi barwami, np. żółcią. Takie zespolenie kolorów pomoże stworzyć elektryzującą mieszankę na parkowej alejce, czy ścieżce ogrodowej ułożonej z KOSTKI BRUKOWEJ.

4. Paleta nasycona, naturalna -                                         KOSTKA BRUKOWA w otoczeniu zieleni

Very Peri ma przywoływać nową rzeczywistość i ożywiać przestrzeń. Niezależnie od tego, czy jest wprowadzany przez nasadzenia roślin, czy elementy wystroju posesji, intryguje i tworzy pozytywny akcent większej całości. 

sparta
atena

Kolor roku Pantone 2022 wymyka się schematom i może być zestawiony zarówno z zimnymi, jak i ciepłymi odcieniami KOSTKI BRUKOWEJ. Lawendowa barwa inspiruje do eksperymentów i tropienia nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. Very Peri przy odpowiednim zestawieniu, diametralnie odmieni taras, czy podjazd ułożony z KOSTKI BRUKOWEJ i nada mu osobliwego charakteru.

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) nie wyrażam zgody na kopiowanie i modyfikację artykułu. © [Honorata Krakowiak Spec. ds. Marketingu]

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia