wróć...Jakie kolory KOSTKI brukowej i PŁYT są modne? Poznaj 3 inspiracje na 2022 rok.

PŁYTY i KOSTKA BRUKOWA to najpopularniejszy materiał na nawierzchnie: ścieżki ogrodowe, podjazdy i tarasy. KOSTKA BRUKOWA zadziwia mnogością nie tyko formatów, wzorów ale i kolorystyki. Marka GLADIO oferuje barwy ciepłe i zimne, kolory jednolite i melanże, dzięki czemu nawet najwybredniejsi klienci zyskują możliwość zrealizowania fantazyjnych koncepcji aranżacyjnych z KOSTKĄ BRUKOWĄ w roli głównej. Dobrze dobrana kolorystyka KOSTKI BRUKOWEJ może okazać się efektem niepowtarzalnych walorów wizualnych Twojej działki.

Zobacz, jakie proponujemy trendy na ten rok!

Szara uniwersalność KOSTKI BRUKOWEJ

Za trendem minimalistycznym, prostymi bryłami, dużymi przeszkleniami podąża użycie KOSTKI BRUKOWEJ w kolorach achromatycznych: bieli, grafitu oraz wszystkich stopni szarości. Pierwsze dwie barwy to dodatek nadający wystrojowi pewien smaczek.

atena
sparta
tulo

Eleganckie szarości KOSTKI BRUKOWEJ dają wrażenie szyku i spokoju. KOSTKA BRUKOWA w kolorach nero, skandi, stalowym, czy grafitowym umiejętnie koresponduje z barwami ogrodu i w zestawieniu z zielenią.

taurus
camino
kambel
libra
marcelo
sparta

Często wybieraną na podjazdy, opaski wokół domu, czy schody jest mało brudząca się grafitowa czy stalowa KOSTKA BRUKOWA. Rozwiązania w szarej tonacji są proste, ale nadają przestrzeni klasy.

sparta
sparta
taurus

Naturalny ton KOSTKI BRUKOWEJ

KOSTKA BRUKOWA w barwach natury: kasztanowym, piaskowym i granulitu od dawna króluje w przydomowych realizacjach jako komponent wytwornie zaaranżowanej przestrzeni. Ciepły odcień KOSTKI BRUKOWEJ w kolorze piaskowym stwarza atmosferę relaksu i spełnia swą funkcję w strefie wypoczynku, na tarasie oraz w ogrodzie.

libra
libra
libra

Jasna kolorystyka bieli cynkowej czy piaskowego rozjaśnia przestrzeń, wprowadzając gustowny i elegancki ton.

taurus
taurus
libra

KOSTKA BRUKOWA w kolorach jesieni, granulitu, kasztanu to efektowny pomysł na ścieżki w ogrodzie i alejki parkowe.

sparta
marcelo
kambel

Połączenia kolorystyczne KOSTKI BRUKOWEJ poza schematami

Trendy aranżacyjne dość szybko się zmieniają nawet w branży betonowej. Dlatego nie patrz na sztywne reguły i puść wodze fantazji, tworząc kreatywne rozwiązania. Niebanalne dysharmonie kolorystyczne są ciekawym elementem nawierzchni i nadają jej charakteru. Zbyt wiele odcieni beżu czy brązu może wprowadzić efekt mdłości, z kolei same szarości nostalgiczny smutek. W przemyślany sposób stosuj więc kontrasty kolorystyczne. Ciepła i zimna barwa KOSTKI BRUKOWEJ na jednej aranżacji nie muszą być dla siebie przeciwwagą. Jednolite wykończenie KOSTKI BRUKOWEJ w kolorze stalowym, skandi, czy nero przełamie ciepło piaskowego melanżu, a KOSTKA BRUKOWA w kolorze piaskowym może stać się częścią posesji, na której dominują szarości. Takie połączenie kolorystyczne z pewnością przełamie monotonny krajobraz i podkreśli oryginalność całości.

camino
camino
camino
libra
libra
taurus

Zróżnicowanie kolorystyczne KOSTEK BRUKOWYCH proponowane przez markę GLADIO daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni, które nie dosyć, że podąża za trendami modowymi, to nietrudno jest dopasować do gustu każdego klienta.  

Zajrzyj na nasze>> inspiracje

Gdzie kupić?

PUNKTY HANDLOWE - KOSTKA
PUNKTY HANDLOWE - ogrodzenia